ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Oprogramowanie dla biur podróży
ico

Zintegrowane strony WWW

Oferta
Zintegrowane strony WWW Galactica jest twórcą stron i portali internetowych. Posiadamy dział stron internetowych, który projektuje i tworzy dowolne rozwiązania internetowe. System Galactica Magellan został stworzony jako narzędzie do współpracy ze stroną WWW. Wdrożenie zintegrowanej strony WWW to wiele cennych korzyści:
 • automatyczna publikacja ofert na WWW oraz zmian,
 • publikacja aktualnych cen pobieranych online z systemu,
 • panel do rezerwacji online, dzięki któremu klient będzie mógł samodzielnie dokonać rezerwacji,
 • publikowanie wygenerowanych umów dla konkretnego klienta,
 • możliwość ankietowania klientów poprzez WWW,
 • proste i przyjazne zarządzanie treścią strony.
Strony internetowe dla biur turystycznych to głównie prezentacja oferty wypoczynkowej, jednak warto zawrzeć na stronie także inne informacje, np. charakterystyka i galerie z miejsc, w których organizujemy wypoczynek, poradniki dla klientów, informacje na temat dodatkowych atrakcji czy wypożyczeń sprzętu.

Główne elementy serwisu internetowego dla biura turystycznego:

 • strona główna z wyszukiwarką ofert wypoczynkowych po różnych kryteriach. Jeśli Państwa oferta zawiera mniejszą liczbę pozycji sugerujemy zastosowanie graficznego katalogu, za pomocą którego internauta będzie mógł wyświetlić oferty z danej grupy. Strona główna to także miejsce na: banery reklamowe ciekawych ofert, oferty "last minute", oferty najpopularniejsze,
 • baza ofert prezentująca oferty z wyszczególnieniem podstawowych informacji, np.: miejsca, terminy, ceny,
 • prezentacja oferty w postaci opisu oferty, cennika, opcji dodatkowych, zdjęć, filmów, wirtualnych wizyt, danych kontaktowych, opisów miejsc, możliwości dodawania opinii i komentarzy, publikacja dostępności i link do systemu rezerwacyjnego,
 • informacje i treści opisowe (np. zakres usług, informacje firmowe, poradniki dla klientów, referencje, informacje z branży),
 • system rezerwacyjny - umożliwia dokonanie internetowej rezerwacji na wybraną ofertę turystyczną (szczegóły poniżej),
 • schowek na ciekawe oferty,
 • inne, np: wypożyczalnia sprzętu, rezerwacje miejsc na dodatkowych zajęciach, rezerwacja trenera, kursy walut, księga gości, linki do ciekawych serwisów internetowych, foto galerie, referencje, formularze kontaktowe i zapytania ofertowe.


Wykonujemy dowolne projekty o dowolnej funkcjonalności.
Wyślij do nas zapytanie ofertowe na wykonanie strony WWW.
Odwiedź Dział Stron Internetowych Galactica
Szablony na gotowo
Cena gotowej strony WWW dla biura nieruchomości
Jest to rozwiązanie, które charakteryzuje niska cena, szybki czas realizacji i funkcjonalność bliska drogim stronom dedykowanym.

Poniżej znajdują się przykładowe strony szablonów na gotowo, ich funkcjonalność jest już zaprogramowana natomiast widok graficzny jest indywidualnie projektowany. Tego typu stronę internetową można zrealizować już od 49pln miesięcznie lub kilkaset złotych jednorazowo. Proszę zwrócić uwagę, że za tak niewielkie pieniądze otrzymujemy profesjonalny serwis sprzedaży i publikacji ofert.

W ramach przygotowania wersji dla klienta dostosowujemy: kolory strony i grafikę oraz zdjęcie, logotyp (znak) firmowy, dedykowany nagłówek w postaci zdjęcia lub opcjonalnie baneru FLASH, wprowadzamy artykuły, informacje, dopasowujemy do potrzeb zakładki oraz menu strony.

Poniżej znajdują się przykładowe realizacje szablonów na gotowo w typie A (wkrótce nowe typy).
Zastosowane rozwiązania:
 • statyczny lub animowany baner
 • rozwijane menu
 • intuicyjna wyszukiwarka
 • kategorie ofert

Przykładowe realizacje

Typ a
do góry
Aktualności

Do systemu Galactica  Magellan został dodany moduł dyspozycyjności pokoi, polegajacy na kontrolowaniu dostępności pokoi w poszczególnych hotelach dla określonych terminów. Moduł ten jest wspierany przez hurtową wysyłkę zapytań do hoteli. Pozwala to w dowolnym momencie na precyzyjne określenie stanu wolnych miejsc oraz jeżeli wymagają tego sytuacje, szybkie zapytanie hotelu o dyspozycyjność.

 

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka