ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Oprogramowanie dla biur podróży
ico

Wdrożenie i szkolenia

Zakup i wdrażanie
Podstawowe elementy, które są niezbędne do wykorzystania zalet naszego rozwiązania to aplikacja i zintegrowany serwis internetowy. Jeśli mają Państwo serwis internetowy możemy go odświeżyć lub radykalnie przebudować. W zależności od tego jak bardzo jest zinformatyzowana Państwa firma, doradzimy jak przeprowadzić wdrożenie przy minimalnych kosztach.

Podstawowe elementy wdrożenia:
  • złożenie zamówienia na oprogramowanie Galactica,
  • podpisanie umowy,
  • ankieta wdrożeniowa - przesłanie danych do Galactica,
  • uruchomienie i konfiguracja systemu,
  • rozpoczęcie prac nad stroną WWW,
  • udostępnienie oprogramowania dla klienta,
  • opcjonalne szkolenie dla użytkowników,
  • wprowadzanie danych do systemu przez klienta,
  • uruchomienie strony WWW i poczty e-mail,
  • Zakończenie wdrożenia.

Instalacja i dystrybucja systemu
System GALACTICA Magellan jest systemem intra/internetowym, zatem do pełnego wykorzystania produktu konieczne jest posadowienie rozwiązania na serwerze z dostępem do Internetu. W zakresie uruchomienia systemu jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy zaproponować Państwu różne warianty w zależności od warunków, jakie u Państwa są i takie rozwiązanie, które wygeneruje minimalne koszty.

Serwer
Galactica posiada własne Centrum Hostingowe, dzięki czemu zamawiając oprogramowanie nie muszą Państwo martwić się jego utrzymaniem. Zapewniamy pełny hosting systemu, strony WWW i poczty e-mail wraz z pakietem usług serwisowych i wsparciem dla użytkowników. Całą operacją instalacji i konfiguracji zajmuje się Galactica, a Państwo otrzymują od nas gotowe do pracy narzędzie. Więcej informacji o Centrum Hostingowym w dziale USŁUGI.

Komputer lokalny (agent)
Jeśli posiadają Państwo sprzęt komputerowy to nasze oprogramowanie będzie na nim pracować praktycznie bez żadnych dodatkowych działań, o ile zainstalowana jest jedna z aktualnych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, FireFox itp.). Jeśli zakup komputerów dla agentów jest jeszcze przed Państwem, chętnie poradzimy jak zrobić to, aby wydać minimalne pieniądze. Skorzystaj z naszych doświadczeń, podpowiemy jak nie wydać dużych pieniędzy na kosztowny sprzęt i jeszcze większych na legalne oprogramowanie.

Szkolenia
W ramach wdrożenia oferujemy Państwu szkolenia z obsługi systemu dla pracowników biura. Warianty szkoleń są następujące. Możemy przeszkolić jednego tzw. lidera, który posiądzie pełną wiedzę z obsługi systemu i jego administracji. Następnie ten lider przeprowadzi szkolenia wewnętrzne w Państwa firmie. Drugi wariant to szkolenia z obsługi systemu dla szerokiego grona pracowników Państwa firmy. Szkolenia mogą być przeprowadzone w formie warsztatowej, która polega na tym, że każdy pracuje w aplikacji, ćwicząc poszczególne działania. Jeśli nie dysponujecie Państwo odpowiednią liczbą sprzętu, szkolenie może być przeprowadzone w formie prezentacji funkcjonowania systemu.

Do systemu dostarczana jest instrukcja obsługi, w której użytkownicy znajdą pomoc w poznaniu aplikacji. Pomoc można również uzyskać w helpdesku naszej firmy.

Wprowadzanie danych
Po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu oferujemy Państwu pomoc w aktywnym wdrożeniu rozwiązania. Do systemu trzeba wprowadzić szereg danych stałych takich jak: klienci, listy wyboru, użytkownicy. Wprowadzenia wymagają także same oferty turystyczne, dlatego możemy pomóc Państwu je wprowadzić bądź zaimportować ze starego systemu.

Pozycjonowanie
Już dziś wiadomo, że posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Nawet jeśli Państwa strona jest idealna z uwagi na formę graficzną oraz zawartość to nie znaczy, że internauta odnajdzie Państwa stronę i obejrzy Waszą ofertę.

Pozycjonowanie to świadome działanie polegające na tym, aby Państwa strona pokazywała się w wyszukiwaniu przed ofertami Waszej konkurencji. Jak zatem sprawdzić czy Państwa strona jest dobrze wypozycjonowana? Po pierwsze to odwiedzalność. Z doświadczenia wiemy, że dla biura operującego w mieście pow. 200 tys. mieszkańców minimalna odwiedzalność powinna kształtować się na poziomie 300 odwiedzić dziennie (i więcej). Jeśli Państwa strona ma mniej, to znaczy, że jest dużo do zrobienia w tej materii.

Drugi sposób to po prostu wpisanie w google, wp i Onecie słów kluczowych takich jak np.: wycieczki Włochy, wypoczynek nad Bałtykiem, wakacje w Grecji. Jeśli jesteś na pierwszej stronie wyszukiwania w pierwszej trójce to jest to niezły wynik, jeśli nie to można popracować nad poprawą pozycji. Jeśli natomiast nie ma Państwa strony w wyniku wyszukiwania to znaczy, że strona internetowa nie przynosi Państwu korzyści (naszym zdaniem) lub są one znikome.

My wiemy jak wypozycjonować Państwa stronę, jak poprawić jej budowę lub jak ją zbudować. Nasze rozwiązanie, system GALACTICA Magellan z natury posiada budowę, która sprzyja tzw. naturalnemu pozycjonowaniu.
do góry
Aktualności

Do systemu Galactica  Magellan został dodany moduł dyspozycyjności pokoi, polegajacy na kontrolowaniu dostępności pokoi w poszczególnych hotelach dla określonych terminów. Moduł ten jest wspierany przez hurtową wysyłkę zapytań do hoteli. Pozwala to w dowolnym momencie na precyzyjne określenie stanu wolnych miejsc oraz jeżeli wymagają tego sytuacje, szybkie zapytanie hotelu o dyspozycyjność.

 

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka