ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

Oprogramowanie dla biur podróży
ico

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeśli na liście nie ma pytania, które się Państwu nasunęło, prosimy o kontakt.

Jakie wymagania ma Galactica Magellan?

Do pracy w Galactica Magellan potrzebny jest komputer z przeglądarką internetową oraz łączem internetowym. Nie ma szczególnych wymagań co do parametrów komputera, wystarczy, że można komfortowo pracować ze stronami internetowymi. Jeśli chodzi o łącze internetowe także nie ma szczególnych wymagań, choć czym lepsze łącze tym większy komfort.

Czy moje dane są bezpieczne na serwerze?

Zdecydowanie tak. Firma Galactica posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa danych. Dodatkowo z każdym klientem zawieramy umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, co daje dodatkowe formalne bezpieczeństwo oraz zapewnia spełnienie wymagań stawianych przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych.

Czy można wprowadzać rezerwacje grupowe?

Tak, można wprowadzić jedną rezerwację i przypiąć do niej np. całą rodzinę. Dodatkowo ten model można zastosować w przypadku rezerwacji grupowych, np. firmowych.

Jak dużo wariantów cenowych może mieć oferta?

Oferta w systemie Magellan zawsze posiada jedną cenę bazową, ale za pomocą elastycznej listy opcji można zdefiniować dowolną liczbę doliczeń i odliczeń np.: dopłata za pokój jednoosobowy, dopłata za dostawkę, sauna, pokój z TV oraz każdy inny rodzaj. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dowolnie kształtować cennik.

Jak system rozlicza rezerwacje?

W podstawowym ujęciu Klient, który dokonał rezerwacji, zobligowany jest do wpłaty zaliczki, której poziom i wymagany termin ustala się w systemie. Pozostałą płatność Klient dokonuje na określoną ilość czasu przed wyjazdem. Ponadto, system posiada automatyczny mechanizm, który przypomina o konieczności uregulowania płatności.

Numeracja rezerwacji i umów

W systemie Magellan funkcjonuje automatyczny i unikatowy numer rezerwacji, który składa się z kilku informacji. Po tym numerze możliwe jest także wyszukiwanie i identyfikowanie.

Jakie dokumenty z rezerwacji drukuje system dla danej imprezy

System posiada kilka gotowych wydruków, m.in. listę uczestników, plan autokaru z rozmieszczeniem osób, plan pokoi z rozmieszczeniem uczestników, miejsca wsiadania do autokaru, lista zamówionych szkoleń i dodatkowych usług. Galactica Magellan posiada także kreator wydruków i mogą one być dopasowane do wymagań klienta oraz mogą zostać dodane również inne wydruki.

do góry
Aktualności

Do systemu Galactica  Magellan został dodany moduł dyspozycyjności pokoi, polegajacy na kontrolowaniu dostępności pokoi w poszczególnych hotelach dla określonych terminów. Moduł ten jest wspierany przez hurtową wysyłkę zapyta�� do hoteli. Pozwala to w dowolnym momencie na precyzyjne określenie stanu wolnych miejsc oraz jeżeli wymagają tego sytuacje, szybkie zapytanie hotelu o dyspozycyjność.

 

więcej aktualności

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka